Wish List 0
Call Support: 0 (212) 219 44 67

VIP Flowers

Kutuda Kırmızı Gül
Kutuda Kırmızı Gül

105 TL Ex Tax: 105 TL

Red Rose in the BoxThe meaning of the red rose:The red rose symbolizes love, affection.Red rose means fiery love, I love you very much, I am bound by passion.If you give this flowe..

Lemon Tree
Lemon Tree

295 TL Ex Tax: 295 TL

Lemon TreeLemon Plant. Citrus variety that can live in office and home environments.A variety of the citrus family that can be eaten with its peel. It is sent with fruit filled, ex..

Ortanca Lilyum
Ortanca Lilyum

260 TL Ex Tax: 260 TL

Ortanca Lilyum Ortanca Çiçeği Hakkında; Ortanca çiçeğinin anlamı: Ortanca canlılıği,bolluğu simgeler. Dik güneşe maruz bırakılmamalıdır. Gölge yerleri daha çok sever.Olgü..

Özel Tasarım Çiçek
Özel Tasarım Çiçek

385 TL Ex Tax: 385 TL

  Özel Tasarım Çiçek     Özel anlara mutluluk katacak sizi her daim hatırlatacak şık tasarım aranjman. Kırmızı Gül,Gerbera,Antoryum,Yeşillikler ve ..

Spring Flowers
Spring Flowers

145 TL Ex Tax: 145 TL

Spring Flowers in Colored Goblet GlassHerald your loved ones about the arrival of spring.Specially designed fragrant flowers in colored goblet glass that will add vitality to the e..

Terrarium Lantern
Terrarium Lantern

185 TL Ex Tax: 185 TL

Terrarium LanternAbout Terrarium: Terrarium (Terrarium) are aquariums in which various plants are kept. These aquariums will add a stylish decoration to their environment, and are ..

Yaz Çiçekleri
Yaz Çiçekleri

290 TL Ex Tax: 290 TL

Yaz Çiçekleri Starliçe Lilyum Starliçe(Turna Gagası,Cennet Kuşu) Çiçeği Hakkında; Starliçe'nin ana vatanı Afrikadır.Ülkemizde Cennet Kuşu veya Turna Gagası olarak bilinir...

Yaz Çiçekleri
Yaz Çiçekleri

179 TL Ex Tax: 179 TL

Yaz Çiçekleri Yaz Çiçekleri Hakkında; Ortanca çiçeğinin anlamı: Ortanca canlılıği,bolluğu simgeler. Dik güneşe maruz bırakılmamalıdır.Yaz mevsimi çiçekleri canlılık, neşe..

100 Kırmızı Gül Buketi
100 Kırmızı Gül Buketi

300 TL Ex Tax: 300 TL

100 Kırmızı Gül Buketi Kırmızı gülün anlamı: Kırmızı gül aşkı,sevgiyi simgeler. Kırmızı gül, Ateşli aşk, Seni çok seviyorum, ihtirasla bağlıyım anlamına gelmektedir. ..

3 Dal Phalaenopsis Orkide
3 Dal Phalaenopsis Orkide

357 TL Ex Tax: 357 TL

3 Dal Phalaenopsis Orkide Fuşya Orkide 3 Adet Orkide Çiçeğinin Anlamı: Sevgililer için orkide çiçeğinin anlamı güç,şehvet,zarafet,lüks ve sevgi anlamına geliyor. Anne ve Ba..

3 Dal Phalaenopsis Orkide
3 Dal Phalaenopsis Orkide

350 TL Ex Tax: 350 TL

3 Dal Phalaenopsis Orkide Pembe Orkide 3 Adet Orkide Çiçeğinin Anlamı: Sevgililer için orkide çiçeğinin anlamı güç,şehvet,zarafet,lüks ve sevgi anlamına geliyor. Anne ve Ba..

3 Dal Phalaenopsis Orkide
3 Dal Phalaenopsis Orkide

180 TL Ex Tax: 180 TL

3 Dal Phalaenopsis Orkide Beyaz Orkide 3 Adet Orkide Çiçeğinin Anlamı: Sevgililer için orkide çiçeğinin anlamı güç,şehvet,zarafet,lüks ve sevgi anlamına geliyor. Anne ve Ba..

Amfora Orkide
Amfora Orkide

189 TL Ex Tax: 189 TL

Amfora Orkide Orkide Çiçeğinin Anlamı: Sevgililer için orkide çiçeğinin anlamı güç,şehvet,zarafet,lüks ve sevgi anlamına geliyor. Anne ve Baba için saflığı bilgeliği,yakınlar..

Anthurium Design
Anthurium Design

219 TL Ex Tax: 219 TL

Anthurium Design: Speziell entworfenes grünes Anthurium-VIP-Arrangement für besondere Anlässe. Dominante Farben; Grün, Gelb, Orange, Weiß Blumen; Hortensie, Lilien,Anthu..

Antoryum ve Gül
Antoryum ve Gül

105 TL Ex Tax: 105 TL

Antoryum ve Gül   Kırmızı antoryum anlamı: Zariflik,canlılık anlamını taşır. Beyaz gülün anlamı: Mutluluk,Barış anlamındadır. Hakim Renkler; Kırmızı,Beya..

Ayçiçeği
Ayçiçeği

190 TL Ex Tax: 190 TL

Ayçiçeği Aranjmani Ayçiçeği,Ortanca ve lisyantüsler ile hazırlanmış en özel anlara özel aranjman. Bir adet orta boy korkuluk. Hakim Renkler; Turuncu,Mor,Yeşil,Sarı ..

Beyaz Kokulu Çiçekler
Beyaz Kokulu Çiçekler

239 TL Ex Tax: 239 TL

Beyaz Kokulu Çiçekler Mevsim itibarıyla lilyum çiçekleri kapalı olarak gönderilebilir. Bu ürünün daha uzun ömürlü olacağını ve taze olduğunu gösterir. Uygun sıcaklıkta muhafa..

Bonzai  Büyük  Ginseng Bonsai
Bonzai Büyük Ginseng Bonsai

1,850 TL Ex Tax: 1,850 TL

Büyük Ginseng Bonsai Büyük Ginseng Bonsai: Ev ve ofis ortamlarında yaşayabilen zaman zaman minik çiçekler de açan şık dayanıklı bir bonsai.Görünüm itibariyle küçük ancak ..

Büyülü Sevgi Kır Çiçeği
Büyülü Sevgi Kır Çiçeği

259 TL Ex Tax: 259 TL

Büyülü Sevgi Kır Çiçekleri Sepet içerisinde Pembe gül ,somon gül ve kır çiçekleriyle hazırlanmış sevdiklerinizi mutlu edecek büyülü sevgi kır çiçeği. Çiçek Hakkında: Somon..

Cup Colorful Flower
Cup Colorful Flower

259 TL Ex Tax: 259 TL

Cup Colorful FlowerAmphora cup ceramic special design fragrant flowersWhite Lilies Meaning: Symbolizes elegance and confidence. Self will surround you with a peculiar odor.About Li..

Cup Flower
Cup Flower

259 TL Ex Tax: 259 TL

Cup FlowerAmphora cup ceramic special design fragrant flowersOrange Lilies Meaning: Symbolizes elegance and confidence. Self will surround you with a peculiar odor.About Lilyum;Lil..

Elephant Footed Scented Lilies
Elephant Footed Scented Lilies

165 TL Ex Tax: 165 TL

Elephant Footed Scented LiliesWhite Lilies Meaning: Symbolizes elegance and confidence. Self will surround you with a peculiar odor.About Lilyum;Lilium belongs to the lily family. ..

Goblet Arrangement
Goblet Arrangement

135 TL Ex Tax: 135 TL

Goblet ArrangementFlower arrangement prepared with colorful flowers in a purple colored goblet.Stylish design arrangement that will add color to the environment that will always re..

İstiridye Cama Beyaz Çiçekler
İstiridye Cama Beyaz Çiçekler

125 TL Ex Tax: 125 TL

İstiridye Cama Beyaz Çiçekler İstiridye şeklindeki cam üzerine özel tasarım beyaz çiçekler. Beyaz Lilyum Anlamı: Zarafet ve güven duygusunu simgeler. Kendine has koku..

Kesme Orkide
Kesme Orkide

159 TL Ex Tax: 159 TL

Kırmızı Seramik içerisine kesme orkide ile hazırlanmış  lüks orkide arajmanı. Çiçek Hakkında:  Boyutu : 65 cm Ağırlık: 2.1 kg..

Kırmızı ve Somon Gül
Kırmızı ve Somon Gül

280 TL Ex Tax: 280 TL

Kırmızı gül aşkı,somon güller ise mutluluğu simgeler Sevdiklerinize tüm duygularınızı anlatmanın en kolay yolu Çiçek Hakkında; Somon Gül: 40 Adet Kırmızı Gül : 40 Adet..

Large Arrangement
Large Arrangement

250 TL Ex Tax: 250 TL

Large ArrangementA special arrangement with a chic design, which is prepared with red gerberas, white lilies and white roses, and will remind you in any environment where the flowe..

Masa Aranjmanı
Masa Aranjmanı

149 TL Ex Tax: 149 TL

  Masa Aranjmanı     Amfora seramik özel tasarım kokulu çiçekler Bulundukları ortama renk katacak kokusuyla mutlu edecek Gül,Lisyantüs,Karanfil v..

Masa Çiçeği
Masa Çiçeği

150 TL Ex Tax: 150 TL

Masa Çiçeği Renkli  Ortanca, Pembe gül ve mor  lisyantusler ile hazırlanmış sizi çiçeğin gideceği her ortamda hatırlatacak, gönderdiğiniz kişinin her daim yanında old..

Meeting of Vivid Colors
Meeting of Vivid Colors

119 TL Ex Tax: 119 TL

Meeting of Vivid ColorsColorful FlowerA special arrangement with a stylish design, prepared with pink hydrangea, pink roses and white lisianthus, that will remind you in any enviro..

Showing 1 to 30 of 75 (3 Pages)

VIP Flowers

If you want to make a personalized design, do not hesitate to contact us for the feeling and effect you want to achieve with your ideas. We will be happy to assist you.