Mesafeli Satış Sözleşmesi

Güvenlik

 

Müşterilerimiz ile ilgili tüm kişisel bilgilerin güvenliği bizim için son derece önem ve kaygı vericidir. Bu sebeple sunuculara PC'nizdeki bilgilerin güvenli iletimini sağlarken büyük özen göstermektedir. Örneğin, kredi kartı bilgileri iletiminde, endüstri standardı SSL (güvenli yuva katmanı) şifreleme kullanılmaktadır. SSL şifreleme de; sistem bilgileri, kullanım yerlerine ulaşmadan önce, durdurur ve veri kimse tarafından neredeyse çözülmez olduğu noktaya kadar karıştırılır ve karşı tarafa bu yöntemle Internet üzerinden iletilir. Ne yazık ki, internet üzerinden hiçbir veri aktarımı% 100 güvenli olduğu garanti edilemez. Sonuç olarak, biz sizin kişisel bilgilerinizi Çiçeklerin Gücü olarak sağlamayı garanti ederiz ancak bize veya bizim çevrimiçi ürün veya hizmetlerden ilettiğiniz bilgilerin güvenli iletimi kendi sorumluluğunuzdadır.

 

Bu Şartların Kabul

 

Bu Siteyi kullanarak, Çiçeklerin Gücü Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlaşılmaktadır. Bu politikayı kabul etmiyorsanız, lütfen siteyi kullanmayın. Bu şartlar ve değişikliklerin yayınlanmasından sonra siteyi kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Eğer herhangi bir sorunuz veya web Sitesi Gizlilik Politikası ile ilgili endişeleriniz varsa, bize başvurmalısınız: Çiçeklerin Gücü, Sıra Selviler Cad. Güney İş Hanı No:84 K:Giriş D:4 Taksim, Beyoğlu, İstanbul - Türkiye

 

Ürün Uygunluk & Fiyatlandırma

 

Sitemizde yayınlanmakta olan Çiçeklerin Gücü adlı ürünlerinin çoğunluğu Çiçeklerin Gücü Çevrimiçi Mağaza üzerinden kullanılabilir. Bazı durumlarda, bizim Sitede satılık görüntülenen mal tüm boyutlarda ve renklerde mevcut olmayabilir. Sitemizde gösterilen fiyatlar Yeni Türk Lirası cinsinden geçerli ve sadece Türkiye'de etkilidir. Bir ürünün yazım hatası ya da tedarikçilerden alınan fiyatlandırma bilgi hatası yüzünden, yanlış fiyattan listelenen, Çiçeklerin Gücü yanlış fiyattan listelenen ürün (ler) için verilen siparişleri reddetme ya da iptal etme hakkına sahiptir. Çiçeklerin Gücü sipariş doğrulaması yapıldıktan sonra ve/veya kredi kartınızdan tahsil edilmiş olsun veya olmasın herhangi bir tür siparişleri reddetme ya da iptal etme hakkına sahiptir. Kredi kartı ile alışverişinizde bizim tarafımızdan bir yanlışlık sebebi ile fazla rakam alınmasının netleşmesi durumunda sipariş iptal edilirse, Çiçeklerin Gücü hemen yanlış fiyat tutarını kredi kartı hesabınıza iade verir.

 

Ürün Teşhir

 

Biz mümkün olduğu kadar, Sitemizde sergilenen ürünlerin renklerini göstermek için her türlü altyapı çalışması yapılmıştır. Gördüğünüz gerçek renkler bilgisayarınızın monitöründe bağlıdır. Ancak, yine de gerçek malların herhangi bir renk veya doku veya ayrıntısının monitörünüzün de doğru olacağını garanti edemez.

 

Feragatname

 

BU SİTE VE SİTE TÜM KONULAR ZIMNİ, HERHANGİ BİR GARANTİ OLMAKSIZIN BİR TAS ISS SUNULMAKTADIR YA DA DOLAYLI, SINIRLAMA UNVAN GARANTİLERİ VEYA BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VEYA DOLAYLI GARANTİ OLMAKSIZIN DAHİL EDİLMEKTEDİR. EĞER GEREKLİ BÜTÜN SERVİS YA SEN BİZİM SİTENİN KULLANIMINA İLE BAĞLANTILI KULLANIM HERHANGİ EKİPMANLARI ONARIMI İLE İLGİLİ TÜM MASRAFLAR İÇİN TAM SORUMLULUK KABUL ETTİĞİ, SİTENİN KULLANIMI RİSKİ SİZE AİT OLDUĞUNU, SİTENİN KULLANIMI SÖZLEŞMESİ KABUL EDİLDİĞİNDE, Çiçeklerin Gücü BU SİTENİN KULLANIMINA İLİŞKİN HERHANGİ BİR HASAR İÇİN SORUMLU TUTULAMAZ.