Sıkça Sorulan Sorular

 

 

 

               Hangi Saatler Arası Sipariş Verebilirim?

 

Cicekleringucu.com web sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat boyunca sipariş kabul etmekteyiz. Ayrıca haftaiçi 08:30 - 18:00 saatleri arası Istanbul İçi (0212)219 44 67 nolu telefondan veya (0212)291 96 37  nolu telefon ile sipariş vermeniz mümkündür. 

                Alıcı Adreste Yoksa?

Yerlerinde bulunamayan alıcıların çiçekleri evlerde komşu daireye veya apartman görevlisine,sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde ise resepsiyon görevlilerine, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere isim soyadı alınarak teslim edilir.

                Siparişlerime Ulaşım Ücreti Dahilmi?

İstanbul içi gönderilen ürünlerde teslimat için herhangi bir ücret alınmamaktadır. İstanbul dışı siparişler kısa süreliğine alınmamaktadır.

                Nasıl Ödeme Yapabilirim?

Mastercard veya Visa Kredi Kartınız ile 128 Bit güvenli ödeme yapabilirsiniz. Kredi Kartı ile ödemelerinizde siparişiniz hemen işleme alınır.

 

Diğer bir ödeme şekli olarak Firma Hesap numaralarımıza havale ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizi sipariş ettiğiniz ürünün ÜRÜN TAKİP KOD numarasını bildirerek gerçekleştirirseniz ürün tutarı hesabımıza yansıtılınca çiçeğiniz hemen işleme alınır.
Ödemenizde  Ürün Takip Kodunu belirtmeden yaptıysanız çiçeğinizin işleme alınabilmesi için (0212) 219 44 67 - (0212) 291 96 37 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz.