Wish List 0
Call Support: 0 (212) 219 44 67

Amfora Orkide

Amfora Orkide

189 TL

  • Product Code: amfora3
  • Availability: In Stock
This product can only be delivered to ISTANBUL.

Amfora Orkide

Orkide Çiçeğinin Anlamı: Sevgililer için orkide çiçeğinin anlamı güç,şehvet,zarafet,lüks ve sevgi anlamına geliyor.
Anne ve Baba için saflığı bilgeliği,yakınlar için ne kadar değerli olduklarının göstergesi anlamına gelmektedir.Pembe orkide sevgiyi simgelemektedir.


Orkide Bakımı : Orkidelerin toprağı genelde ağaç kabuğundan oluşur ve bitki gerekli besinin %80'ini hava ve ışıktan alır, bu nedenden dolayı orkidenizi aydınlık gün ışı alabilecek kapalı bir mekanda barındırmanızı tavsiye ederiz. Yaz aylarında asla cam arkasından direk güneş almamasına dikkat ediniz.Bitkinizi haftada 1 kere özel sulama kabı içerisine saksının yarısına gelecek kadar su doldurduktan sonra takriben 1-2 saat bekletip kabın içerisinde ki tüm suyu boşaltarak orkidenizin gerek duyduğu tüm suyu vermiş olacaksınız. Altında su tabağı olmaz ise vereceğiniz suyu ağaç kabukları çekmeden alta geçecektir. Altında su verirken bir kab olmasına özen gösteriniz.Not: Kap içerisinde asla bayat su bırakmayın. Su kaldığında kökler hava almayacağından orkideniz ölebilir. 

Çiçek hakkında;
Orkide: 3 Dal Minik 
Ortalama boyutu: 45 cm
Ağırlık: 1 kg

minik orkide satın al,minik orkide bakımı,minik orkide hakkında,minik orkide çiçeği satın al,minik orkide çiçeği,minik orkide sulama,minik orkide resimleri,minik orkide bitkisi satın al,minik orkide ofis çiçekleri,minik orkide ev bitkisi, saksı bitkisi,minik pembe orkide,orkide

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good